Beschrijving
Een fijne, stenen recreatiewoning met twee slaapkamers op een mooie locatie. U kunt hier in alle rust recreëren en bovenal genieten!
Deze half vrijstaande recreatiewoning is gelegen op een perceel van circa 190 m² eigen grond en beschikt over een eigen tuin, parkeergelegenheid op eigen terrein en een houten berging. De woning is praktisch ingedeeld en biedt met twee slaapkamers een fijne plek om te recreëren midden in de Veluwse bossen.
De woning kan zowel voor eigen gebruik worden aangekocht als (deels) als belegging voor verhuur via het park. Een combinatie van verhuur en eigen gebruik is eveneens mogelijk.
Deze recreatiewoning staat op familiepark “EuroParcs Beekbergen”, verscholen in de Veluwse bossen tussen Beekbergen en Loenen. U kunt hier heerlijk fietsen en wandelen. In de nabije omgeving zijn er diverse activiteiten en bezienswaardigheden, zoals Nationaal Park de Hoge Veluwe, de Loenense Watervallen, de Veluwse Stoomtrein, de Apenheul, Paleis het Loo, attractiepark de Julianatoren en het Kröller-Müller Museum. Ook bent u in nog geen 30 minuten rijden in gezellige steden als Apeldoorn, Zutphen, Deventer en Arnhem.
U hoeft het park niet af om een leuke dag te hebben. Er is een overdekt zwembad, sauna en wellness, fitness, speeltuinen, midgetgolf, tennisbaan, jeu de boules, sportveld, snackbar, restaurant, winkel en een receptie op het park aanwezig. Tijdens het hoogseizoen is er een animatieteam aanwezig. Iedere dag zijn er ’s ochtends warme broodjes verkrijgbaar. Ook zijn honden op het park aangelijnd toegestaan. Het is een fijne uitvalsbasis voor gezinnen met kinderen, als ook voor liefhebbers van de natuur of sport. Tevens zijn er e-choppers, (elektrische) fietsen en skelters te huur en kunt u genieten van een heerlijke Italiaanse maaltijd bij Restaurant Sophia’s of een patatje bij Veluwe Plaza.
Indeling:
Entree, hal met toegang tot de badkamer en de woonkamer. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet.
De woonkamer is praktisch ingedeeld en beschikt over openslaande deuren naar de tuin. Aansluitend bevindt zich de keuken, welke is voorzien van een koelkast, vierpits gaskookplaat en afzuigkap. In de woonkamer bevindt zich tevens een vaste kast met de opstelling van de Intergas cv-ketel uit 2021.
De recreatiewoning beschikt over twee slaapkamers. Beide slaapkamers zijn voorzien van enkel glas. Aan de buitenzijde bevindt zich een houten berging.
Info:
- Perceeloppervlakte circa 190 m² eigen grond. Definitieve perceelgrootte zal blijken na inmeting door het Kadaster;
- Gebruiksoppervlakte 42 m²;
- Verwarming middels een Intergas C.V.-ketel uit 2021;
- Parkeergelegenheid op eigen terrein;
- De woning wordt verkocht zonder inboedel en is per direct beschikbaar (aanvaarding kan snel plaatsvinden);
- De parkkosten (2026) bedragen € 1412,90 per jaar. Daarnaast wordt er jaarlijks € 283,75 betaald t.b.v. netbeheerkosten en huisvuil.
Wij maken gebruik van de model koopovereenkomst van de NVM. Daarnaast worden er extra clausules toegevoegd te weten de oudersdomsclausule, asbestclausule en niet-zelfbewoningsclausule.
Vraagprijs € 149.000,- k.k.
Aanvaarding in overleg
Interesse in deze recreatiewoning? Schakel uw eigen NVM aankoopmakelaar in. Uw NVM aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.